سایان تین

پیشرو در خدمات میزبانی

سایان تین را بهتر بشناسید

سایان تین با هدف پاسخگویی به نیاز صنعت فناوری اطلاعات کشور و ارائه خدمات باکیفیت به وب مستران ایرانی پا به عرصه ظهور گذاشته است. و در مدت فعالیت خود توانسته است با ارائه خدمات میزبانی داخل و خارج کشور و ثبت دامنه های ملی و بین المللی و پشتیبانی و همراهی همیشگی از مشتریان خود اعتماد فعالان حوزه IT را جلب کند.

سایان تین در عدد

150 تعداد مشتریان

180 دامنه ثبت شده

100 اکانت هاست

دیتاسنترها

تمامی دیتاسنترهای طرف قرارداد با سایان تین از لحاظ کیفیت، سرعت و پایداری از معتبرترین دیتاسنترهای جهان می باشند.

نظرات مشتریان

کیفیت، سرعت و پشتیبانی خوب در سایان تین را از زبان مشتریان بشنوید،
بخوانید که سایان تین چگونه به هزاران کاربر همچون شما کمک کرده است

من اخیراً چند هاست دیگه رو امتحان کردم برای سایت‌های خودم و دوستان. از نظر قیمت و سرعت هیچ سرویسی به خوبی سایان تین پیدا نکردم. پشتیبانی هم فوق‌العاده با حوصله و دقت به سوالات و امور رسیدگی می‌کنن.

سید حسین عباسی
فروشگاه لیان استور

نمیدونم چجوری از زحماتتون قدر دانی کنم از صمیم قلب از خداوند متعال برای پیشرفت و موفقیت روز افروزنتون دعا میکنم. واقعا پشتیبانی بی نظیری دارید.

سهراب صادقی
مدیر سایت سازمان وب

من سرورهای مختلفی رو تجربه کردم ولی سایان تین علاوه بر تیم پشتیبانی دلسوز، روند روبه رشدی جهت ارتقای سرویسها و کاهش هزینه مخاطبان داشته و این امیدوار کننده هست. برای این عزیزان آرزوی بهترینها رو دارم.

حسام اصغری
مدیر سایت صاحب خونه شو

ضمانت سایان تین

ارایه سرویس حرفه ای برای حرفه ای ها

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم سایان تین آماده ارایه پشتیبانی همه روزه در طول 7 روز هفته به مشتریان عزیز می باشد. گروه پشتیبانی سایان تین همراه همیشگی مشتریان عزیز می باشد.

ضمانت بازگشت وجه

ارایه ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط در صورت نارضایتی تا 7 روز در سرویس های میزبانی وب اشتراکی. با ارایه این ضمانت قصد داریم تا رضایت صد درصدی شما مشتریان عزیز را جلب کنیم.

گارانتی آپتایم ۹۹.۹٪

ارایه گارانتی آپتایم ۹۹.۹٪ در تمامی محصولات. جدا از کیفیت و سرعت بالای محصولات، پایداری و آپتایم، یکی دیگر از مزیت های مهم در سایان تین می باشد.